Ceny transferowe dla kancelarii podatkowej

Ceny transferowe dla kancelarii podatkowej

Chcesz oferować swoim klientom kompleksowe usługi doradztwa podatkowego, obejmujące także ceny transferowe? Zapraszam do kontaktu! Zapewniam efektywną i skuteczną współpracę, w ramach której przygotowuję dla klientów Twojej kancelarii podatkowej zarówno dokumentację, jak i politykę cen transferowych.

W ramach współpracy:

  • ustalam ceny transferowe w transakcjach pomiędzy podmiotami powiązanymi z różnorodnych branż,
  • szczegółowo zapoznaję się z działalnością klienta, a następnie, na podstawie analizy dokonywanych transakcji, przygotowuję politykę cen transferowych, kalkulator cen transferowych dla powtarzalnych transakcji, a także dokumentację grupową i indywidualną cen transferowych,
  • dokonuję również korekty cen transferowych w razie zmiany warunków dokonywania transakcji (na przykład ze względu na kryzys gospodarczy wywołany pandemią),
  • zapewniam fachową reprezentację w trakcie kontroli podatkowej związanej ze stosowaniem cen transferowych.

Jestem prawnikiem i konsultantem biznesowym, który specjalizuje się w opracowywaniu dokumentacji cen transferowych dla spółek i grup kapitałowych.

Tworzę również analizy funkcji ryzyka i aktywów oraz przygotowuję analizy sprawozdań finansowych. Dzięki nim ograniczam ryzyko podatkowe, a także obowiązki związane ze stosowaniem cen transferowych.

Działam terminowo i profesjonalnie, na bieżąco śledzę nowelizacje przepisów, by mieć pewność, że gwarantuję klientom obsługę na najwyższym poziomie. Zapraszam do kontaktu kancelarie podatkowe, które chcą poszerzyć swoje usługi o przygotowywanie dokumentacji cen transferowych dla podmiotów powiązanych i spółek.

    Wyrażam zgodę na przedstawienie oferty współpracy w obszarze cen transferowych

    back to top Subskrybuj blog