Ceny transferowe dla kancelarii podatkowej

Ceny transferowe dla kancelarii podatkowej

Chcesz oferować swoim klientom kompleksowe usługi doradztwa podatkowego, obejmujące także ceny transferowe? Zapraszam do kontaktu! Zapewniam efektywną i skuteczną współpracę, w ramach której przygotowuję dla klientów Twojej kancelarii podatkowej zarówno dokumentację, jak i politykę cen transferowych.

 

W ramach współpracy:

 • ustalam ceny transferowe w transakcjach pomiędzy podmiotami powiązanymi z różnorodnych branż,
 • szczegółowo zapoznaję się z działalnością klienta, a następnie, na podstawie analizy dokonywanych transakcji, przygotowuję politykę cen transferowych, kalkulator cen transferowych dla powtarzalnych transakcji, a także dokumentację grupową i indywidualną cen transferowych,
 • dokonuję również korekty cen transferowych w razie zmiany warunków dokonywania transakcji (na przykład ze względu na kryzys gospodarczy wywołany pandemią),
 • zapewniam fachową reprezentację w trakcie kontroli podatkowej związanej ze stosowaniem cen transferowych.

Jestem prawnikiem i konsultantem biznesowym, który specjalizuje się w opracowywaniu dokumentacji cen transferowych dla spółek i grup kapitałowych.

Tworzę również analizy funkcji ryzyka i aktywów oraz przygotowuję analizy sprawozdań finansowych. Dzięki nim ograniczam ryzyko podatkowe, a także obowiązki związane ze stosowaniem cen transferowych.

Działam terminowo i profesjonalnie, na bieżąco śledzę nowelizacje przepisów, by mieć pewność, że gwarantuję klientom obsługę na najwyższym poziomie. Zapraszam do kontaktu kancelarie podatkowe, które chcą poszerzyć swoje usługi o przygotowywanie dokumentacji cen transferowych dla podmiotów powiązanych i spółek.

 

Formularz kontaktowy

  Wyrażam zgodę na przedstawienie oferty współpracy w obszarze cen transferowych

  BEMITE Sp. z o.o.

  ul. Małkowskiego 30/1
  70-304 SZCZECIN
  Na życzenie klienta oferujemy

  Całkowicie zdalną obsługę

  DOKUMENTACJA CEN TRANSFEROWYCH

  Terminowo i rzetelnie opracowana dokumentacja cen transferowych. Dzięki prawidłowo przygotowanej dokumentacji ograniczone jest ryzyko podatkowe przedsiębiorstwa i osób nim zarządzających.

  ANALIZA PORÓWNYWALNOŚCI

  Obowiązkowy element dokumentacji cen transferowych dla transakcji usługowych, towarowych i finansowych.

  POLITYKA CEN TRANSFEROWYCH

  Właściwie opracowana polityka CT pozwala na ograniczenie ryzyka podatkowego oraz optymalizację podatkową w obszarze transakcji wewnątrzgrupowych.

  AUDYT TP

  Analiza ryzyka, konieczności sporządzenia dokumentacji cen transferowych albo poprzednio przygotowanych dokumentacji pozwala potwierdzić bezpieczeństwo przedsiębiorstwa.

  KONTROLA I WSPARCIE

  Specjalista dostępny na każdym kroku postępowania indywidualnie opiekuje się przedsiębiorstwem i nadzoruje postępowania i inne procesy w obszarze TP.

  back to top Subskrybuj blog