Ceny Transferowe Kraków

Ceny Transferowe - Kraków

Oferujemy całościową obsługę, jeśli chodzi o ceny transferowe dla spółek i grup kapitałowych z Krakowa. Przygotowywane przez naszą spółkę rozwiązania pozwalają na optymalizację podatkową, która nie niesie ze sobą ryzyka dla klientów. Sporządzana dokumentacja cen transferowych jest zgodna z krajowymi regulacjami, wytycznymi OECD i dostosowana do wymogów krakowskich organów skarbowych.

Usługi dokumentacji cen transferowych dla spółek i grup kapitałowych z Krakowa

W ramach świadczonych dla podmiotów zobowiązanych do stosowania cen transferowych usług oferujemy m.in.:

Dokumentację cen transferowych przygotowujemy w trybie normalnym lub pilnym, jeśli sytuacja tego wymaga. Zawsze kierujemy się indywidualnym podejściem do klienta i zapewnieniem mu korzyści. Wybierane przeze nas metody ustalania cen transferowych są adekwatne do jego sytuacji i zgodne wszelkimi wymogami prawnymi.

Jako doradcy do spraw cen transferowych dbamy, aby obsługiwane przez naszą spółkę podmioty z Krakowa realizowały transakcje zgodnie z ustalonymi warunkami rynkowymi i nie musiały obawiać się kontroli. Zapraszamy do współpracy!

Zamów bezpłatne konsultacje

  BEMITE Sp. z o.o.

  ul. Małkowskiego 30/1
  70-304 SZCZECIN
  Na życzenie klienta oferujemy

  Całkowicie zdalną obsługę

  DOKUMENTACJA CEN TRANSFEROWYCH

  Terminowo i rzetelnie opracowana dokumentacja cen transferowych. Dzięki prawidłowo przygotowanej dokumentacji ograniczone jest ryzyko podatkowe przedsiębiorstwa i osób nim zarządzających.

  ANALIZA PORÓWNYWALNOŚCI

  Obowiązkowy element dokumentacji cen transferowych dla transakcji usługowych, towarowych i finansowych.

  POLITYKA CEN TRANSFEROWYCH

  Właściwie opracowana polityka CT pozwala na ograniczenie ryzyka podatkowego oraz optymalizację podatkową w obszarze transakcji wewnątrzgrupowych.

  AUDYT TP

  Analiza ryzyka, konieczności sporządzenia dokumentacji cen transferowych albo poprzednio przygotowanych dokumentacji pozwala potwierdzić bezpieczeństwo przedsiębiorstwa.

  KONTROLA I WSPARCIE

  Specjalista dostępny na każdym kroku postępowania indywidualnie opiekuje się przedsiębiorstwem i nadzoruje postępowania i inne procesy w obszarze TP.

  back to top Subskrybuj blog