Ceny transferowe Wrocław

Ceny Transferowe - Wrocław

Jako doradcy prawni opracowujemy dokumentacje cen transferowych dla klientów z Wrocławia. Przygotowujemy dokumentację grupową, lokalną, politykę cen transferowych, a także analizę porównywalności. Dbamy o to, by ceny transferowe były jak najbardziej zbliżone do rynkowych i nie budziły zastrzeżeń urzędów skarbowych we Wrocławiu, ale jednocześnie pomagały w optymalizacji podatkowej. Reprezentujemy podmioty powiązane w trakcie kontroli podatkowych. W razie potrzeby opracowujemy dokumentację cen transferowych w trybie pilnym – w ciągu 7 dni. Zapewniam wsparcie w identyfikacji podmiotów powiązanych, audycie rozwiązań podatkowych i planowaniu inwestycji w taki sposób, by ograniczyć potencjalne ryzyko podatkowe generowane przez ceny transferowe. Gwarantujemy indywidualne podejście, dokładnie zapoznamy się ze specyfiką branży i funkcjonowaniem konkretnych firm. Zapraszamy do kontaktu!

Zamów bezpłatne konsultacje

  BEMITE Sp. z o.o.

  ul. Małkowskiego 30/1
  70-304 SZCZECIN
  Na życzenie klienta oferujemy

  Całkowicie zdalną obsługę

  DOKUMENTACJA CEN TRANSFEROWYCH

  Terminowo i rzetelnie opracowana dokumentacja cen transferowych. Dzięki prawidłowo przygotowanej dokumentacji ograniczone jest ryzyko podatkowe przedsiębiorstwa i osób nim zarządzających.

  ANALIZA PORÓWNYWALNOŚCI

  Obowiązkowy element dokumentacji cen transferowych dla transakcji usługowych, towarowych i finansowych.

  POLITYKA CEN TRANSFEROWYCH

  Właściwie opracowana polityka CT pozwala na ograniczenie ryzyka podatkowego oraz optymalizację podatkową w obszarze transakcji wewnątrzgrupowych.

  AUDYT TP

  Analiza ryzyka, konieczności sporządzenia dokumentacji cen transferowych albo poprzednio przygotowanych dokumentacji pozwala potwierdzić bezpieczeństwo przedsiębiorstwa.

  KONTROLA I WSPARCIE

  Specjalista dostępny na każdym kroku postępowania indywidualnie opiekuje się przedsiębiorstwem i nadzoruje postępowania i inne procesy w obszarze TP.

  Paste your AdWords Remarketing code here
  back to top Subskrybuj blog