Ceny transferowe Gdańsk

Ceny Transferowe - Gdańsk

Poszukują Państwo wsparcia doradców prawnych w Gdańsku, których specjalizacją są ceny transferowe? Zapraszamy do kontaktu! Jesteśmy specjalistami w dziedzinie cen transferowych, dlatego przygotowujemy dla klientów dokumentację grupową, lokalną, politykę cen transferowych oraz analizę porównywalności wymagane przez urzędy skarbowe. W razie potrzeby możliwe jest opracowanie przez nas cen transferowych w trybie pilnym, w ciągu 7 dni. Jeśli ceny transferowe wydają się Państwu skomplikowane, zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie pytania, wyjaśnię wątpliwości i opracujemy dokumenty, które będą w sposób rzetelny odzwierciedlać transakcje zawierane pomiędzy podmiotami powiązanymi oraz pozwolą na optymalizację podatkową. Zapraszamy do kontaktu spółki z kapitałem zagranicznym z Gdańska!

Zamów bezpłatne konsultacje

  BEMITE Sp. z o.o.

  ul. Małkowskiego 30/1
  70-304 SZCZECIN
  Na życzenie klienta oferujemy

  Całkowicie zdalną obsługę

  DOKUMENTACJA CEN TRANSFEROWYCH

  Terminowo i rzetelnie opracowana dokumentacja cen transferowych. Dzięki prawidłowo przygotowanej dokumentacji ograniczone jest ryzyko podatkowe przedsiębiorstwa i osób nim zarządzających.

  ANALIZA PORÓWNYWALNOŚCI

  Obowiązkowy element dokumentacji cen transferowych dla transakcji usługowych, towarowych i finansowych.

  POLITYKA CEN TRANSFEROWYCH

  Właściwie opracowana polityka CT pozwala na ograniczenie ryzyka podatkowego oraz optymalizację podatkową w obszarze transakcji wewnątrzgrupowych.

  AUDYT TP

  Analiza ryzyka, konieczności sporządzenia dokumentacji cen transferowych albo poprzednio przygotowanych dokumentacji pozwala potwierdzić bezpieczeństwo przedsiębiorstwa.

  KONTROLA I WSPARCIE

  Specjalista dostępny na każdym kroku postępowania indywidualnie opiekuje się przedsiębiorstwem i nadzoruje postępowania i inne procesy w obszarze TP.

  Paste your AdWords Remarketing code here
  back to top Subskrybuj blog