O nas

Szanowni Państwo!

Skoro trafiliście Państwo na naszą stronę internetową oznacza to, że poszukujecie specjalistów ds. cen transferowych, informacji o optymalizacji podatkowej, planowaniu działalności gospodarczej, zarządzaniu biznesem, programowaniu działalności gospodarczej oraz sporządzaniu dokumentacji cen transferowych. Wzrost zainteresowania tymi zagadnieniami jest zauważalny na polskim rynku prawno-podatkowym ze względu na coraz to bardziej agresywną politykę podatkową Unii Europejskiej oraz polskiego ustawodawcy.

Zagadnienia, którymi się zajmujemy wymagają posiadania wiedzy zarówno z rachunkowości, podatków, ekonomii i finansów, ale także prawa i zarządzania. Jesteśmy szczecińską firmą, której celem jest udzielanie kompleksowej pomocy przedsiębiorcom, tak by wpłynęło to pozytywnie na wzrost ich przychodów a zapewniało bezpieczeństwo na przyszłość.

Zachęcamy do kontaktu z nami!

Michał Piechocki

prezes zarządu

Michał Piechocki to specjalista do spraw cen transferowych, prawnik i konsultant biznesowy z wieloletnim doświadczeniem, który oferuje kompleksowe wsparcie podatkowe dla podmiotów stosujących ceny transferowe, a zatem zawierających transakcje z podmiotami powiązanymi.

W ramach współpracy przygotowujemy dokumentację cen transferowych dla spółek i grup kapitałowych, opracowujemy politykę cen transferowych a także – razem z zespołem analityków – realizujemy analizy porównywalności.

 

Doświadczenie naszego zespołu to już ponad 10 lat. Obszar cen transferowych jest tak złożony i skomplikowany, że ciągle czujemy prawdziwą pasję do tego co robimy.

BEMITE Sp. z o.o.

Wieloletnie doświadczenie branżowe poparte wiedzą

Opinie Naszych Klientów

Zawsze mogę liczyć na udaną współpracę z Bemite Sp. z o.o., w zakresie cen transferowych. Pan Michał Piechocki jest specjalistą w tym obszarze. Swoje usługi wykonuje terminowo i profesjonalnie. Z pewnością, nadal będziemy wspólnie pracować nad tymi zagadnieniami.
Wiesław Chojnacki
Kancelaria Doradztwa Podatkowego „Saldo”
Współpracowaliśmy dotychczas przy kilku projektach w obszarze cen transferowych. Zawsze można było liczyć na szybką reakcję i profesjonalną obsługę.
Krzysztof Budasz
Doradca podatkowy
Współpraca z p. Michałem Piechockim przy kontroli z cen transferowych przyniosła oczekiwany rezultat. Z pewnością będziemy dalej współpracować przy dokumentacji za kolejne lata.
JAN KOCUNYK
Frohmasco Sp. z o.o.
Współpraca w zakresie cen transferowych zawsze przebiegała sprawnie, terminowo i profesjonalnie. W tym zakresie najlepsi specjaliści z jakimi pracowałem. Szczerze polecam.
Mariusz Nowak
Prezes Zarządu, Goldenstein Sp. z o.o.
Współpraca z bemite sp. z o.o. okazała się pomocna przy kontroli z zakresu cen transferowych. Można liczyć na szybkie reakcje i terminowe działanie w tym dość trudnym obszarze ekonomiczno-prawnym.
DARIA JANCZAK
Shadowline Sp. z o.o.

Ceny transferowe to kompleksowe zagadnienie prawno-ekonomiczne. Współpraca z bemite sp. z o.o. okazała się dobrym wyborem. Podczas prac widać ich doświadczenie w tym obszarze.
Piotr Wojciechowski
Global Wind Service sp. z o.o.

Aktualności

Paste your AdWords Remarketing code here
back to top Subskrybuj blog