Ceny transferowe Szczecin

Ceny Transferowe - Szczecin

Ceny transferowe, stosowane w transakcjach pomiędzy podmiotami powiązanymi z siedzibą w Szczecinie i za granicą, stanowią istotny element optymalizacji podatkowej. Specjalizujemy się w cenach transferowych, współpracujemy z firmami i spółkami, które szukają skutecznego wsparcia w zakresie tworzenia dokumentów wymaganych przez urzędy skarbowe w Szczecinie. Przygotowujemy dokumentację cen transferowych w trybie pilnym lub zwykłym, a także politykę cen transferowych i analizę porównywalności. Wszystko po to, by ceny transferowe stosowane pomiędzy podmiotami powiązanymi osobowo lub kapitałowo były jak najbardziej zbliżone do cen rynkowych i nie budziły podejrzeń organów skarbowych. Zapraszamy do kontaktu – nasi specjaliści mają wieloletnie doświadczenie, reprezentują klientów w przypadku kontroli skarbowej, działamy terminowo i rzetelnie.

Zamów bezpłatne konsultacje

  BEMITE Sp. z o.o.

  ul. Małkowskiego 30/1
  70-304 SZCZECIN
  Na życzenie klienta oferujemy

  Całkowicie zdalną obsługę

  DOKUMENTACJA CEN TRANSFEROWYCH

  Terminowo i rzetelnie opracowana dokumentacja cen transferowych. Dzięki prawidłowo przygotowanej dokumentacji ograniczone jest ryzyko podatkowe przedsiębiorstwa i osób nim zarządzających.

  ANALIZA PORÓWNYWALNOŚCI

  Obowiązkowy element dokumentacji cen transferowych dla transakcji usługowych, towarowych i finansowych.

  POLITYKA CEN TRANSFEROWYCH

  Właściwie opracowana polityka CT pozwala na ograniczenie ryzyka podatkowego oraz optymalizację podatkową w obszarze transakcji wewnątrzgrupowych.

  AUDYT TP

  Analiza ryzyka, konieczności sporządzenia dokumentacji cen transferowych albo poprzednio przygotowanych dokumentacji pozwala potwierdzić bezpieczeństwo przedsiębiorstwa.

  KONTROLA I WSPARCIE

  Specjalista dostępny na każdym kroku postępowania indywidualnie opiekuje się przedsiębiorstwem i nadzoruje postępowania i inne procesy w obszarze TP.

  Paste your AdWords Remarketing code here
  back to top Subskrybuj blog