Ceny transferowe Poznań

Ceny Transferowe - Poznań

Ceny transferowe, stosowane w transakcjach pomiędzy podmiotami powiązanymi z Poznania, wymagają profesjonalnego wsparcia. Wszystko dlatego, że organy skarbowe wymagają, by ceny transferowe były ustalane w sposób jak najbardziej zbliżony do cen rynkowych regulowanych przez popyt i podaż. Jeśli chcą Państwo zainwestować w fachowe wsparcie, zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy spółką, specjalizują się w opracowywaniu dokumentacji związanej z cenami transferowymi, opracowujemy wszelkie potrzebne dokumenty (dokumentacja grupowa, lokalna, polityka cen transferowych, analiza porównywalności) i reprezentujemy klientów z Poznania w trakcie kontroli przeprowadzanych przez urzędy skarbowe. Współpracujemy ze spółkami powiązanych osobowo lub kapitałowo z innymi podmiotami, udowadniając, że ceny transferowe mogą być również narzędziem optymalizacji podatkowej. Zapraszamy do kontaktu!

Zamów bezpłatne konsultacje

  BEMITE Sp. z o.o.

  ul. Małkowskiego 30/1
  70-304 SZCZECIN
  Na życzenie klienta oferujemy

  Całkowicie zdalną obsługę

  DOKUMENTACJA CEN TRANSFEROWYCH

  Terminowo i rzetelnie opracowana dokumentacja cen transferowych. Dzięki prawidłowo przygotowanej dokumentacji ograniczone jest ryzyko podatkowe przedsiębiorstwa i osób nim zarządzających.

  ANALIZA PORÓWNYWALNOŚCI

  Obowiązkowy element dokumentacji cen transferowych dla transakcji usługowych, towarowych i finansowych.

  POLITYKA CEN TRANSFEROWYCH

  Właściwie opracowana polityka CT pozwala na ograniczenie ryzyka podatkowego oraz optymalizację podatkową w obszarze transakcji wewnątrzgrupowych.

  AUDYT TP

  Analiza ryzyka, konieczności sporządzenia dokumentacji cen transferowych albo poprzednio przygotowanych dokumentacji pozwala potwierdzić bezpieczeństwo przedsiębiorstwa.

  KONTROLA I WSPARCIE

  Specjalista dostępny na każdym kroku postępowania indywidualnie opiekuje się przedsiębiorstwem i nadzoruje postępowania i inne procesy w obszarze TP.

  back to top Subskrybuj blog